Corel Draw

Corel Draw Nedir ? Ne işe Yarar ?

Corel Draw Nedir ? Ne işe Yarar ?

Corel Draw Nedir ? Ne işe Yarar ?

Corel draw birçok şey yapabilirsiniz ancak pixel tabanlı photoshop gibi görsel yönü güçlü efektler beklemeyin. Bunun yanı sıra logo, kartvizit, el ilanı, broşür, katalog, Branda ve web siteniz için vektörel tabanlı görsel çalışmanızı kolaylık ve rahatlıkla yapabilirsiniz. Corel Draw’ın Muhteşem sade   kolay analaşılabilir ve kolay kullanım sunan arayüze sahiptir.

Corel Draw vektörel tabanlı bir çizim programıdır.

Corel Draw kısayolları ile kullanıcı dolu bir vektörel çizim programıdır. CoCorel Draw Nedir ? Ne işe Yarar ?rel draw kullanan biri alternatiflerine çok fazla yönelmez. Çünkü yaptıkları bir çok iş benzer olmasına rağmen Corel Draw çok daha iyi ve kısayolları daha kolaydır. ezberci biryaklaşımla değil yeni şeyler üretecek insanlar için Corel Draw bir vazgeçilmez olacaktır

Corel Draw kullanım Alanları Nelerdir ?

Corel Draw günümüzde genellikle matbaa sekörü tarafından  kullanılmaktadır. Rekatbetçi fiyatı ile alternatiflerinden daha ucuz, bu fiyat avantajı sayesinde kendine yeni kullanıcılar katmaktadır.

Corel Draw Nedir ? Ne işe Yarar ?

Corel Draw ile pixel tabanlı bir programla kıyaslanamaz. Ancak programın yapabilecekleri karşısında hayretler içerisinde kalacaks

ınız. Corel Drawın bu hayret verici olağan üstünlüğüne beraber şahit olmak için bu makale serisini takip etmeniz yeterli olacaktır. Öğrendikleriniz karşısında Corel Draw’a bağımlı olacaksınız!

Umarım Yardımcı Olmuşumdur. Esenlikler, İyi Çalışmalar…

Bu yazıda kullanmış olduğum Corel Draw Programını ”  buradan  ” ücretsiz 30 günlük deneme sürümünü indire bilir yada Full sürümünü satın alabilirsiniz.


Mustafa TOKATLI

İlgili Makaleler

6 Yorum

    1. Kendinizi geliştirmeniz de size yardımcı olmama çok sevindim. Başarılarınızın devamını diliyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu